Modifikácie

Naša firma je autorizované servisné stredisko značky MEAN WELL.
Máme silné technické zázemie a viac ako 25 ročné skúsenosti s impulznými napájacími zdrojmi, preto Vám ponúkame možnosť modifikácie štandardných napájacích zdrojov podľa vašich požiadaviek.

Ak máte špeciálnu požiadavku na zmenu parametrov vstupného rozsahu napätia, alebo zmena výstupného napätia, zmena vstupnej, alebo výstupnej kabeláže, alebo inú zmenu parametrov, tak nás prosím kontaktujte.

Pre našich zákazníkov sme riešili modifikácie zmeny vstupných parametrov pre napájacie zdroje série TDR a to až do 576V AC. Zákazník inštaluje svoje zariadenia v Strednej Amerike a dochádza tam k špičkám v sieti až 576V AC. 
Zmena je založená na zmene primárnej strany zdroja, výmenou polovodičov MOSFET.

Pre zákazníkov sme riešili odolnosť napájacích zdrojov série UHP voči agresívnemu prostrediu. Napájacie zdroje série UHP slúžia na napájanie LED obrazoviek a sú umiestnené v Brazílii, kde je morský vzduch prirodzene slaný a agresívny voči kovovým častiam, ktoré následne korodujú. Preto sme navrhli úpravu a výmenu všetkých kovových chladičov za hliníkové. 

Pre zákazníka sme riešili zmenu dĺžky vodičov pre napájacie zdroje ELG. Zákazník pre svoje LED pouličné osvetlenie požadoval napájacie zdroje ELG-150-C500A s dĺžkou vstupných vodičov 350mm a dĺžkou výstupných vodičov 600mm s toleranciou ±20mm.